Kilka słów o naszej firmie transportowej

transport minikoparki Renaultem

Zadzwoń do nas

Jesteśmy firmą, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zakresie transportu przy wykorzystaniu pojazdów z DMC 3,5t oraz 16,5t.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy korzystają wyłącznie z najlepszych, sprawnych technicznie, solidnych pojazdów o zaawansowanej technologii.

Oferta obejmuje nie tylko sprawny i bezpieczny transport, ale również profesjonalny załadunek zgodny z zasadami bezpieczeństwa.

Do załadunku i transportu maszyn budowlanych, ciężkich materiałów czy też ładunków o nietypowych gabarytach stosowane są specjalne naczepy o obniżonym pokładzie ładunkowym znajdującym się poniżej wysokości kół. Taka konstrukcja razem z rampą najazdową w znaczącym stopniu ułatwia załadunek transportowanego towaru.

Oczywiście przewożony towar jest transportowany w sposób bezpieczny. Stosujemy nowoczesne technologie i sprawdzone metody chroniące towar przed przemieszczaniem się podczas transportu. Dysponujemy dużymi naczepami, które są w stanie bezpiecznie przewozić nawet bardzo szerokie, duże i ciężkie ładunki.

Wszystkim klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szybki i fachowy transport różnych ładunków zgodnie z normami zachowania jakości.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa budowlane, rolników, firmy transportowe oraz firmy działające w wielu różnych branżach.